за нас

woaini


Шенжен Haiwen био-технологија за копродукции, Ltd  a leading supplier of fine chemical in Shenzhen China, was founded in 2008. It develops fast and set up branch company in many cities. The company enjoys the advantage in exporting and transportation brought by the costal city.

Компанијата има изградено опремата стандард растенија со напредни машини. Имаме комплетна QA и КК систем и свој HPLC, GC и УВ спектрофотометар да се анализира и контрола на квалитетот на производите.

Нашите главни производи се кортикалните усно стероид течности, анти-естроген стероиди, SARMs стероиди, машки и женски полови хормони, пептиди и стероид прав, како што Trenbolone ацетат, Boldenone Undecylenate, Drostanolone пропионат, nandrolone decanoate, Methenolone Enanthate, Тестостерон Enanthate, Тестостерон Cypionate, тетракаин, Linocaine, бензокаин, МТ-1 и така натаму.

Преку нашите истражувачки и познавање на анаболичен стероид прав, ние сме производство и снабдување побезбедно, подобро изведување и повисок квалитет на стероиди за да се задоволат потребите на растечката светот. Ние се постави цврста соработка со голем број на водечките хемиски и фармацевтски компании во Кина. Нашиот бизнис се шири во многу области, вклучувајќи областа салата, клиника, институција, фармацевтската индустрија и така натаму. Се надеваме дека ќе воспостават долгорочни деловни односи со клиентите во целиот свет.

Шенжен Haiwen Био-технолошки Саладин.

Адреса: 18F, Guanghao зграда, Meilong патот, Окружниот Longhua, Шенжен, Гуангдонг, Кина

Лице за контакт:  Г-ѓа Кети

Тел / Whatsapp: + 86-13410121786

Е-пошта: cathy@haiwenbiotech.comWhatsApp Online Chat !