Rreth nesh

woaini


Shenzhen Haiwen Bio-Technology Co., Ltd  a leading supplier of fine chemical in Shenzhen China, was founded in 2008. It develops fast and set up branch company in many cities. The company enjoys the advantage in exporting and transportation brought by the costal city.

Kompania ka ndërtuar pajisje bimët standarde me makina të avancuar. Ne kemi një QA plotë dhe të sistemit QC dhe HPLC, GC vet dhe spektrometër UV për të analizuar dhe për të kontrolluar cilësinë e produkteve.

Produktet tona kryesore përfshijnë cortical lëngje Oral steroide, steroid anti-estrogjenit, SARMs steroid, hormoneve seksuale mashkullore dhe femërore, peptides dhe pluhur steroide të tilla si trenbolone acetate, Boldenone undecylenate, Drostanolone Propionate, nandrolone decanoate, Methenolone enanthate, Testosterone Enanthate, Testosterone Cypionate, Tetracaine, Linocaine, benzocaine, MT-1 dhe kështu me radhë.

Nëpërmjet hulumtimit dhe njohuri të pluhurat anabolic steroide tona, ne jemi të prodhimit dhe furnizimit më të sigurt, më të mirë-kryerjen dhe steroid me cilësi të lartë për të përmbushur nevojat e një bote në rritje. Ne kemi krijuar një bashkëpunim të fortë me të shumta kimike dhe farmaceutike kompanitë kryesore në Kinë. Biznesi ynë përhapet në shumë fusha, duke përfshirë fushën palestër, klinikë, institucion, industritë farmaceutike dhe kështu me radhë. Ne shpresojmë që të krijojë marrëdhënie afatgjatë të biznesit me klientët në mbarë botën.

Shenzhen Haiwen Bio-Tech Co.Ltd.

Adresa: 18F, ndërtimin e Guanghao, Meilong Road, Longhua District, Shenzhen, Guangdong, China

Personi kontaktues:  Znj Cathy

Tel / Whatsapp: + 86-13410121786

Email: cathy@haiwenbiotech.comWhatsApp Online Chat !